هوای تازه

تازگیا تو فکر یه سری کارا هستم... یکیش اینه که بدجوری زده به سرم که از ایران بریم... خسته شدم از اینجا...  خداییش چیزایی که آدم می شنوه و اونایی که اون ور صحبت می کنن همینجوری هوایی میشی. پیش خودم فکر می کنم خداییش ما داریم اینجا چیکار می کنیم.. نه شما بگید.. به نظر شما ما داریم زندگی میکنیم؟؟؟ همش کار ، کار، کار... تفریحمونم که مختص شده به چند جا .. با این وضعیت بنزینم که اصلا مسافرتم نمی شه رفت... بگذریم از کل مشکلات و مسائلی که همه تو این مملکت دارن و هر روز داره بدتر می شه...

توی سایت لاتاری برای گرین کارت آمریکا ثبت نام کردم ولی مشکلی که داره اینه که حدود ۷۵ دلار آمریکا باید پرداخت کنیم اونم ازطریق ویزا کارت و مستر کارت و از این کارتایی که تو ایران نیست.. خلاصه موندم چطور باید این پولو پرداخت کنیم.. از یه طرف دوستم که کاناداست می گه که به این سایتا اطمینان نکن.. بعضیاشون معتبر نیست و فقط می خوان پول در بیارن... ولی اینجوری که دادشم می گه لاتاری معتبره.. نمی دونم..

از طرفی هم داداشم می گه می شه کارتونو درست کرد برای اروپا..ولی من اصلااز اروپا خوشم نمیاد.. چون تا بری یه کشوریو و بخوای زبان اونا رو که اصلا تا به حال به گوشت نخورده رو یاد بگیری کلی مشکله... ولی همه میگن آمریکا و کانادا یه چیز دیگه است... ولی خب رفتنش سخته... ویزا نمی دن . هر چقدر هم بگن آمریکا، شیطان بزرگ، دشمن ماست.. من می گم حداقلش اینه که اونجا غم یه سقف و یه لقمه نونو نداری... به هر حال امکانات اولیه زندگی رو برات مهیا می کنن عوض مالیاتشو می گیرن.. خب دندمون نرم..

 از اینجا خسته شدم...

داداشم که انگلیسه برای مامان دعوت نامه فرستاده..هفته دیگه می ره سفارت برای ویزا... کلی خوشحاله که بعد از ۵ سال داداشمو می بینه... منم ماتم گرفتم که چطوری طاقت بیارم دوری مامانو... چند روز که نمی بینمش مثل بچه ها بهانه گیر میشم... خدا به دادم برسه...

داداشم سر به سر مامان میذاره می گه مامان برو اونجا دامن کوتاه بپوش با تاپ . برو کنسرت برقص... بلکه اونجا یه پیر مرد پولداری که چندین ساله اونوره رو گیر اوردی و اون وقت به همه میگیم بابامون انگلیسه ( با افه).. مامانم جدی گرفته میگه واااای خاک به سرم چه حرفااااا.

پ.ن: ۱-مامان امروز میاد خونمون... آخخخخخخخخخ چقدر خوبه آدم مامانش پیشش باشه

۲- عشق یه چیزی مث کشک و دوغه...........

نوشته شده در ۱۳۸٦/۸/٥ساعت ٩:٤٦ ‎ق.ظ توسط مادر خانومی نظرات () |

Design By : Pichak