هوای تازه

 خب اول از همه من از آقای آزاد تشکر می کنم که من رو به بازی دعوت کردند.

حالا من با ۵ مورد از خصوصیات پنهان یا شایدم غیرپنهانم شروع میکنم.

۱- از دروغ نفرت دارم. اصلا در دروغگویی استعداد ندارم و اگر هم یه روز بخوام راستشو نگم اینقدر تابلو دروغ میگم که بعدش مجبور می شم عین حقیقتو بذارم کف دست طرف. اگرم شاید موفق بشم دروغ بگم مثل خوره می افته به جونم و تا نرم و راستشو نگم وجدانم راحت نمی شه.

۲- از بحث و بگو و مگو بدم میاد همیشه از وسطای بحث ول می کنم می رم حتی اگر به قیمت این تموم بشه که دیگران بگن کم آوردم. خب بگن . من حوصله ندارم.

۳- کینه ای نیستم و هیچ چیزی توی دلم نمی مونه به خصوص وقتی که طرفی که ناراحتم کرده بیاد عذر خواهی هم بکنه. به خاطر همین هم دوست دارم از طرف دیگران خیلی زود بخشیده بشم اگر غیر از این بشه خیلی ناراحت می شم.

۴- عاشق مادرم هستم و خیلی وابسته و همیشه فکر ازدست دادنش دیوونم می کنه به خاطر همین همیشه آرزو میکنم من زودتر از اون بمیرم..

۵-  لجبازم و تا حرفمو به کرسی نشونم ول کن نیستم. و اینقدر کشش می دم که کار به جاهای باریک بکشه(این مورد رو فقط در مورد شهریار اجرا می کنم) می دونم خیلی بده ولی دارم با این رفتار مبارزه می کنم که بذارمش کنار.(بین خودمون باشه)

اگر بخوام بنویسم که اینقدر طولانی میشه که می ترسم خسته بشین چون اخلاقای مالیخولیایی زیادی دارم.

من هم پنج نفر رو که امیدوارم با هم دوستای خوبی بشیم به بازی دعوت می کنم:

آیسان, دخت ایران,دیوونه ,هادی ,محمدرضا  ( روال بازی این جوریه که هرکس دعوت میشه ۵ تا از ذهنیات خودش رو بازگو میکنه و ایشان ۵ نفر دیگر رو به بازی دعوت میکنند .. )..

نوشته شده در ۱۳۸٥/۱٠/٦ساعت ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ توسط مادر خانومی نظرات () |

Design By : Pichak