مژگان زنده می شود

سلام

به خاطر غیبتم عذر می خوام... خب دیگه پیش میاد... بنده که به تازگی دچار یک بلای آسمانی شدم که ییهوو نازل شد برسرم به نام گردن درد که یک روز خوب می شه و از روز بعد چندین برابر عود می کنه بستری شدم د رمنزل.

از روز پنجشنبه افقی بودم تا امروز صبح که اومدن سر کار. دیگه فکر می کردم هیچوقت خوب نمی شم خداییش.. خیلی درد می کرد دیگه کار به جاهایی رسیده بود که استخونهای بدنم درد می کرد.

اینقدر آه و ناله و زاری کردم. بیچاره شهریار نمی دونست دیگه باید چیکار کنه. باور کنید اینقدر آمپول زدم که سوراخ سوراخ شدم جای سالم برام نمونده دیگه نشستن برام سخت شده. فکر کنم به جای خون تو رگای من مترونیدازول جریان پیدا کرده که امروز رو به راهم.

به هر حال امروز گوش شیطلان کر و چشمش کور .خوبم.

این مریضی و درماندگی فقط از نظر کاری و زندگی بلا سر من نیاورده یه خاکی که به سرم شده اینه که یکی از پروژه هام که باید فردا تحویلش بدمو انجام ندادم . نمی دونم باید چیکار کنم. خواستم یه بنده خدایی برام انجامش بده که نسبت به نمره ای که قرار از اون درس نصیبم بشه خیلی گرون بود.

تصمیم گرفتم خودم یه گِلی به سرم بگیرم.

یه درخواست ملتمسانه می شه بکنم؟ :

من نیاز شدید به یه فایل صوتی دارم برای موزیک پس زمینه پروژم اگر کسی یه فایل صوتی با موزیک ملایم داره لطفا برام ایمیل کنه. منتها قبل از ایمیل یه کامنت برام بزارید که می فرستید. اگر هم میشه طی امروز تا فردا ظهر باشه که شرمندم می کنید.

خدا یک در دنیا صد در آخرت نصیبتون کنه الهی. مرسی.

/ 5 نظر / 7 بازدید
غنچه

سلام خدا رو شکر حالت خوب شد نگرانت بودم

آزاد

سلام از اینکه می بینم حالت بهتر شده خوشحالم. من بروز هستم با يك شعر كه هرچي مي خونمش بازهم برام تازگي داره ..، از ديدنتون خوشحال خواهم شد بدرود

arezoo_norway

salam mozhane aziz khoshhalam ke betar shodin,ishala az ininam ke hast behtar mishin

negahyno

khanoomi bala be dor basheh omidvaram ke har che zodtar khob shi

نگاهی نو

salam Man be rozam va yek soali ham matrah kardam khoshal misham sherkat koni